Core FTP Lite

Ücretsiz FTP istemcisi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.5 MB
  • Version 2.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Core FTP
FTP yolu ile web sitenizin bakımını ve güncelleme işlemlerinizi yapabileceğiniz Core FTP Lite programını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
FTP yolu ile web sitenizin bakımını ve güncelleme işlemlerinizi yapabileceğiniz Core FTP Lite programını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Web siteniz için ihtiyacınız olan bütün özellikleri tamamen ücretsiz bir şekilde sunan Core FTP Lite istemcisi sayesinde dosyalarınızı FTP sunucusundan SSL, TLS ve SFTP yolu ile güvenli bir şekilde indirebilir ya da sunucuya gönderebilirsiniz. Yazılım ile siteden siteye transfer yapabilir, transfer işlemi sırasında herhangi bir nedenden dolayı yarım kalan işlemi yeniden devam ettirebilir, sunucuda bulunan dosyaları görüntüleyerek, düzenleyebilir, sürükle bırak desteği sayesinde kolay bir şekilde dosya transferi gerçekleştirebilir ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay bir şekilde yazılımı kullanabilirsiniz. Bütün bunların yanında başarısız olan transfer işlemlerinizi programda bulunan yeniden deneme özelliği sayesinde tekrar başlatabilir, uzaktan dosya araması yapabilir, dosya izinlerini isteğinize göre Core FTP Lite programı üzerinden ayarlayabilir ve .htaccess ile .htpasswd dosyalarını kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz Core FTP Lite yazılımı kesinlikle içeriğinde reklam amaçlı kötü yazılım ile casus yazılım bulundurmamaktadır.
Core FTP Lite indir